Galvanická žehlička

07.03.2012 13:07

CENOVÁ BOMBA!!!!!!! časově omezeno

ošetření za 250,-Kč

Ošetřní obsahuje :

- povrchové čištění

- masáž obličeje a dekoltu

- ošetření galvanickou žehličkou

- závěrečný krém

Použití galvanické žehličky má přímo zázračné účinky. Omlazuje pleť, vyrovnává vrásky, oživuje vlasovou pokožku a vyhlazuje celé tělo. Žehlička pracuje na principu kontrolovaného galvanického proudu.

Součástí procedury je aplikace speciálních gelů, které pomáhají vyčistit pleť do hloubky a zároveň ji ošetřit pomocí pozitivně působících látek.

Výhodou tohoto druhu pleťového čištění je také to, že na rozdíl od jiných čistících metod není po absolvování obličej červený ani nijak citlivý, proto je možno se nalíčit ihned po aplikaci a není třeba se bát, že by tak byl obličej zvláště zatěžován. Ženy si velmi chválí krásně hebkou pleť po zákroku a často tak nemusejí ani použít make-up.

Kromě vyčištění od nečistot a toxických látek je dále pleť více sjednocena – tedy zmírňují se různé barevné odlišnosti pleti jako kruhy pod očima, červené flíčky apod..

Co je galvanická žehlička a jak funguje:

Galvanická žehlička je jedním ze způsobů, jak můžete svou stárnoucí pleť udržet ve formě.

Žehlička, velikosti a vzhledu klasického depilačního strojku, funguje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu (povzbuzuje buňky k vyšší aktivitě) a je natolik chytrá, že si i sama identifikuje typ pleti, podle kterého si sama nastaví intenzitu a poté započne hloubkové čištění pleti ve všech vrstvách kůže.

V následující části se žehličkou do pokožky vpraví kosmetické přípravky, které pleť vyživí a vytáhne z pleti všechny nečistoty a toxiny, které jsou v ní obsaženy. Ani akné, ekzém, lupenka nebo velmi vrásčitá pokožka není překážkou v žehlení, ba naopak.

Zpět